На Закарпатті з підозрою на коронавірус госпіталізували чоловіка

Дата публікації: 25.02.2020

Автори: Відкриті джерела

Ключові слова: захворюваність, коронавірус

У Закарпатській області з підозрою на коронавірус госпіталізували чоловіка та його дружину. Подробиці озвучили під час сьогоднішнього брифінгу в Закарпатській ОДА

Брифінг провели за результатами наради про попереджувальні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Начальник департаменту охорони здоров'я Єлизавета Біров підтвердила госпіталізацію в обласній лікарні хворого чоловіка.

Мешканець села Дідово з кашлем без температури подзвонив до сімейного лікаря і розповів, що за 21 день до того контактував зі своїм працедавцем-китайцем на ринку в Угорщині. Медик відвідав хворого вдома, виявив ознаки гострого бронхіту і передав інформацію керівництву. 

Через зверення українця у Берегові скликали протиепідемічну комісію, яка вирішила госпіталізувати чоловіка до обласної інфекційної лікарні із використанням спецзасобів захисту. Для пацієнта вчора підготували спеціальний бокс. У нього взяли всі необхідні аналізи.

Разом із хворим в ізолятор госпіталізували і його дружину. Сьогодні в області чекають на тест-системи, які вчора були передані Центру громадського здоров'я представниками ВООЗ.

Пізніше з'ясувалося, що вказаний китаєць родом із провінції Хубей, яка є епіцентром поширення коронавірусу COVID-19, але відвідував батьківщину ще у грудні 2019 року, на католицьке Різдво. За словами чиновників, загрози зараження на момент спілкування з українцем не було.


Реєстрацію на першу екстрену міжнародну онлайн-конференцію «Що робити з інфекцією COVID-19? Демонстрація готовності» відкрито! 

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Захворюваність на рак стрімко зростає сере ...
ВООЗ оновила рекомендації із догляду та лі ...
10 практик, які допоможуть пришвидшити авт ...
Сидіння перед телевізором підвищує ризик к ...
Низька маса тіла новонароджених пов'язана ...
ВООЗ: «Коронавірус переслідуватиме людство ...
Метформін у США запідозрили у провокуванні ...