Оплата

Платежі

Платежі на сайті accemedin.com проводяться шляхом розрахунку картками Visa та Mastercard. Дана операція забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com.

Оплата картами Visa и Mastercard обеспечивается сервисом онлайн-платежей Portmone.com. Безопасность оплаты подтверждена международным аудитом PCI DSS. Служба поддержки: тел. +380(44)2000902, [email protected]

Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380(44)2000902, [email protected]

Payment by Visa and Mastercard is provided by service of online-payments Portmone.com. Payment safety was confirmed by PCI DSS security audit. In case of questions call or email us: +380(44)2000902, [email protected]

Захист персональних даних

Нерозголошення персональних даних регламентується згідно з Політикою конфіденційності

Про безпеку оплати пластиковою карткою

Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 код та її інші реквізити передається на наш сайт у зашифрованому вигляді. Для обміну інформацією з Вами застосовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії (довжина ключа 128 біт). У зашифрованому вигляді інформація передається через платіжний шлюз у банківський процесинговий центр і недоступна навіть для адміністраторів сайту.

Повернення коштів

Зв'яжіться з нашою службою підтримки за електронною поштою: [email protected]. Ми намагаємося відповідати протягом години, але для вирішення технічних питань може знадобитися більше часу. В такому разі ми повідомимо Вам про терміни додатково.

Умови повернення
  1. Повернути можна тільки грошові кошти, переведені користувачем. Використані промокоди поверненню не підлягають.
  2. Для повернення грошових коштів потрібно направити запит на адресу електронної пошти [email protected] з описом причини повернення, реквізитами для отримання грошових коштів і логіном, використаним для реєстрації на accemedin.com.
  3. Повернення проводиться після схвалення повернення працівником служби підтримки. Ця процедура триває не більше 7 банківських днів.
Способи повернення

Повернення коштів здійснюється тим самим способом, яким вони були переведені при оплаті доступу.

Цей документ не є публічною офертою.Умови повернення можуть бути змінені в односторонньому порядку.