Оплата

Платежі

Платежі на сайті accemedin.com проводяться шляхом розрахунку картками Visa та Mastercard. Дана операція забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com.

Оплата картами Visa и Mastercard обеспечивается сервисом онлайн-платежей Portmone.com. Безопасность оплаты подтверждена международным аудитом PCI DSS. Служба поддержки: тел. +380(44)2000902, [email protected]

Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380(44)2000902, [email protected]

Payment by Visa and Mastercard is provided by service of online-payments Portmone.com. Payment safety was confirmed by PCI DSS security audit. In case of questions call or email us: +380(44)2000902, [email protected]

Захист персональних даних

Нерозголошення персональних даних регламентується згідно з Політикою конфіденційності.

Про безпеку оплати пластиковою карткою

Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 код та її інші реквізити передається на наш сайт у зашифрованому вигляді. Для обміну інформацією з Вами застосовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії (довжина ключа 128 біт). У зашифрованому вигляді інформація передається через платіжний шлюз у банківський процесинговий центр і недоступна навіть для адміністраторів сайту.

Повернення коштів

Зв'яжіться з нашою службою підтримки за електронною поштою: [email protected]. Ми намагаємося відповідати протягом години, але для вирішення технічних питань може знадобитися більше часу. В такому разі ми повідомимо Вам про терміни додатково.

Скасування покупки і повернення грошових коштів
  • Повернути можна тільки грошові кошти, переведені користувачем. Використані промокоди поверненню не підлягають.
  • Для повернення грошових коштів потрібно направити запит на адресу електронної пошти [email protected] з описом причини повернення, реквізитами для отримання грошових коштів і логіном, використаним для реєстрації на accemedin.com.
  • Повернення проводиться після схвалення повернення працівником служби підтримки. Ця процедура триває не більше 7 банківських днів.
Умови повернення
  1. Повернути можна тільки грошові кошти, переведені користувачем. Використані промокоди поверненню не підлягають.
  2. Для повернення грошових коштів потрібно направити запит на адресу електронної пошти [email protected] з описом причини повернення, реквізитами для отримання грошових коштів і логіном, використаним для реєстрації на accemedin.com.
  3. Повернення проводиться після схвалення повернення працівником служби підтримки. Ця процедура триває не більше 7 банківських днів.
Способи повернення

Повернення коштів здійснюється тим самим способом, яким вони були переведені при оплаті доступу.

Цей документ не є публічною офертою.Умови повернення можуть бути змінені в односторонньому порядку.