Бали платформи «Аксемедін»

Дата публікації: 10.04.2019

Автори: Мазепа Остап

Ключові слова: безперервний професійний розвиток, БПР, портфоліо, Платформа "Аксемедін"

Соціальні бали – цей тип балів Ви отримуєте за будь-яку активність на сайті (перегляд матеріалів, участь в опитуванні тощо). Проте ми цінуємо кожну хвилину лікаря, адже від неї залежить життя, тому навіть за соціальні бали ви зможете отримувати преміальний контент, а також матеріальні бонуси.
Освітні бали – ці бали Ви отримуєте за проходження навчальних курсів. Кожен лікар може конвертувати ці бали в бали, про які йдеться в Положенні про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я від 28.03.2018 р. №302, в якості балів набраних в міжатестаційний період до певної категорії. Ці бали вже стали можливістю для отримання "аттестаційних" балів в зв'язку із прийняттям наказу МОЗ №446 («Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

У 2020 ми плануємо конвертувати освітні бали у співвідношенні 100 освітніх балів платформи на 1 "атестаційний" бал. 

Бонусні бали – даний тип балів надається за перегляд комерційного або маркетингового контенту. Проте, варто пам'ятати, що головне завдання платформи та власників контенту  — безперервний професійний розвиток лікаря, саме тому комерційний або маркетинговий контент частіше за все створюється на підставі наукових матеріалів і його перегляд є можливістю для лікаря безоплатно безперервно професійно розвиватись, заощаджуючи власні кошти.

Також звертаємо увагу, що натепер ми працюємо над удосконаленням системи балів, тому радимо Вам збирати ВСІ бали, адже до кінця року наша платформа буде нагороджувати найактивніших та надавати  цікаві можливості саме за бали!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Які види співпраці пропонує лікарям «Аксе ...
НМУ підписав меморандум про співпрацю з «А ...
50 балів БПР за рік — крута атестація!
Ми в соціальних мережах
Ринок БПР. Нові правила гри
Меморандум Аксемедін та Helsi підписаний
Про пакет "Аксемедін 50+" та «підводні кам ...