Конкурс матеріалів Академії медичних авторів (АМА) із призовим фондом 2,5 тис. грн

Дата публікації: 15.05.2019

Автори: Редакція «Аксемедін»

Ключові слова: академія медичних авторів, бонусні бали, призи, конкурс

Важливо! Цей конкурс створений з метою пошуку авторів для довготривалої співпраці з редакцією платформи «Аксемедін».

Крім статей на нашій платформі регулярно з’являються нові рубрики, аналітика і багато інших матеріалів на медичні та навколомедичні теми. Саме тому ми просимо учасників конкурсу писати статті на теми, що стосуються їх спеціальності, та матеріали щодо різних аспектів життя лікарської спільноти. Статті будуть опубліковані після редакційної роботи з ними. Надсилайте ваші роботи!

З 15.05 по 30.07 ми проводимо конкурс статей на головній платформі для лікарів accemedin.com. Головний приз для переможця — 2,5 тис. грн.

 

Про що писати?

На платформі «Аксемедін» є безліч рубрик, зокрема тих, що стосуються різних спеціальностей. Також ми розглядаємо питання ринку праці лікарів, освіти, сучасні тренди у медицині, історичні аспекти, цікаві клінічні випадки та історії, беремо інтерв’ю у відомих та популярних особистостей. Набагато менше уваги ми приділяємо скандалам, інтригам і розслідуванням, але куди ж без них! Тому вибір конкретної теми за вами.

Єдина умова — вона має бути пов’язана з медициною. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути медичний фахівець або людина, близька до медичної сфери; якщо пишете про розвиток медичного напрямку, то віддавайте перевагу новим напрямкам.

Маленьке зауваження: нам не дуже цікаві суто наукові статті й розповіді про дрібні містечкові проблеми. Для таких тем вже є інші гарні сайти. Якщо ви не розумієте, чи цікаву тему ви вибрали, напишіть нам, ми підкажемо.

 

Умови участі й терміни

1. Статті на конкурс можна надсилати до 20.07. Підведення підсумків відбудеться 01.08.

2. Автор кращої, на думку редакції, статті отримає промокод на закриті курси. Автор найпопулярнішої (за результатами пошуку) статті — головний приз 2500 грн. Автори інших статей отримають по 50 бонусних балів за кожну опубліковану статтю.

3. Якщо ми вирішили не публікувати статтю з будь-якої причини, вона не бере участі в конкурсі й авторський гонорар ми не виплачуємо.

4. Ми не беремо матеріали, які вже були десь опубліковані, тим паче під чужим ім’ям. Виняток у цьому випадку — ваш особистий блог або сторінка Фейсбуку. У будь-якому випадку краще уточнити.

5. Документ у форматі Word або посилання на гугл-документ з матеріалом надсилайте на ama@accemedin.com (обов’язково з правами доступу!). Зазначте у темі листа: «Конкурс статей на платформі «Аксемедін».

6. В матеріалах не повинно бути будь-якої реклами, всі можливі фармакологічні препарати повинні прописуватись тільки у вигляді діючих речовин або міжнародних назв.

 

Технічні вимоги до матеріалів

1. Стаття має бути повністю готова до публікації. Це означає, що текст має бути з продуманим заголовком, структурований, в ньому необхідно вказати місця, де мають міститися ілюстрації (якщо потрібні), таблиці. Бажано виділити речення або абзаци, які можуть бути подані у вигляді цитат.

2. У відеоматеріалах і на зображеннях не має бути особистої інформації пацієнтів, яка може суперечити закону про конфіденційну інформацію. До відео або зображення обов’язково треба підготувати текстовий опис.

3. Мова статті: бажано українська.

4. На початку тексту або текстового опису додайте ваше ім'я і e-mail. Пам’ятайте про налаштування прав доступу до матеріалу!

 

Залишилися запитання?

Пишіть на пошту ama@accemedin.com

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Accemedin.com: триває третій рік безперерв ...
Звіт про проведені заходи БПР у 2020 році
Дмитро Іванов про досвід діджиталізації на ...
1 рік платформи лікарів №1
Чат в Телеграмі відкрито!
Перша екстрена міжнародна онлайн-конференц ...
Чорний тиждень знижок в "Аксемедін"