Профіль та портфоліо МОЗ (вхід, редагування тощо)

Дата публікації: 15.06.2020

Автори: Редакція платформи "Аксемедін"

Ключові слова: МОЗ, портфоліо, реєстрація, запитання, вхід, профіль, редагування

Неможливо увійти до свого профілю

Якщо Вам пишеться, що ці дані вже зареєстровано в системі, то Ви намагаєтесь увійти на сторінці реєстрації. Вам потрібно натиснути «Вхід» (на головній сторінці платформи) або на «Увійти» (сіре під кнопкою «Зареєструватись» на сторінці реєстрації).

Також можете скористатися посиланням https://accemedin.com/account/login

 

Відновити/змінити пароль/логін

Ви можете відновити пароль через відповідну кнопку на сторінці входу («Забули пароль?») або за посиланням https://accemedin.com/account/restore-password

Для зміни електронної пошти/номера телефону просимо вказати старий та новий логіни та прикласти скан-копію чи фото документа, що підтверджує особу (профіль містить персональну інформацію, тому нам необхідне підтвердження, що він Ваш).

 

Зникла інформація та/або бали з профілю. На різних пристроях різна інформація/кількість балів

Просимо перевірити, чи Ви не зареєструвалися повторно. Також просимо звернути увагу на те, чи Ви використали ту ж електронну пошту або номер телефону, що приєднані до профілю та балів.

Для отримання більш детальної інформації про бали просимо перейти до відповідної сфери запитань: «Бали платформи».

У випадку, якщо Ви все вказали правильно, просимо надіслати Ваш метод входу (адресу електронної пошти чи номер телефону) для перевірки профілю.

Якщо на різних пристроях Ви бачите різну інформацію – це свідчить про те, що у Вас два профілі. Будь ласка, будьте уважні під час входу на платформу, ми не маємо змоги (як і права) контролювати Ваші дії.

 

Об'єднання профілів

У зв'язку з можливістю шахрайства з балами, на Аксемедін не передбачена можливість об'єднання профілів. Перепрошуємо за незручності.

Рекомендуємо обрати один профіль (за Вашим бажанням) та використовувати лише його. Профілі, якими не користуються впродовж певного часу та після оновлення функціоналу, заблокуються.

 

Не зберігаються зміни під час редагування резюме

Зауважте, будь ласка, що кожна вкладка резюме має зберігатись окремо. Усі поля – обов'язкові для заповнення.

Зверніть також увагу на нерозгорнуті пункти, можливо, там щось не заповнено.

 

Створення/редагування портфоліо МОЗ

Портфоліо МОЗ створюється через редагування свого профілю на Аксемедін. Кожну вкладку необхідно зберігати окремо. Усі поля із зірочкою – обов'язкові для заповнення.

Інформація заповнюється за календарний рік, що передує року подачі портфоліо. Дані за поточний рік будуть висвітлені у Портфоліо лише у кінці року або на початку наступного.

Лише Ви несете відповідальність за правдивість заповнення інформації!

 

Дані з резюме не переходять (не з'являються) у портфоліо МОЗ

Просимо уважно заповнювати інформацію у резюме. Місце роботи переходить до портфоліо МОЗ лише тоді, якщо Ви позначаєте його як основне. Дані про інформальну освіту переходять лише тоді, якщо навчання було завершене у календарному році, що передує року подачі портфоліо. Дані за поточний рік будуть висвітлені у Портфоліо лише у кінці року або на початку наступного.

У разі проблеми з іншими розділами резюме просимо якомога детальніше описати їх та вказати метод входу, який Ви використовуєте (адресу електронної пошти чи номер телефону).

Лише Ви несете відповідальність за правдивість заповнення інформації!

 

Додатково

Якщо Вам видається сторінка із коментарем, що було відправлено лист або смс на контакт із помилкою, то наведіть мишу на коло (аватар) у правому верхньому куті (у мобільній версії натисніть на три горизонтальні лінії там же), оберіть «Вихід», авторизуйтеся, заповнивши правильні дані!


Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання або рекомендації для розв'язання проблеми, то максимально детально опишіть Вашу проблему, запит або пропозицію та надішліть на [email protected]

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Найчастіші запитання до Онлайн-форуму
Інструкція та найпоширеніші запитання щодо ...
Як зареєструватися на «Аксемедін»
Поширені питання: Бали «Аксемедін»
UPD: Як створити Спільноту на платформі "А ...
Поширені питання: Сертифікати
Поширені питання: Співпраця/Працевлаштуван ...