UPD: Як створити Спільноту на платформі "Аксемедін"?

Дата публікації: 15.10.2019

Автори: Редакція «Аксемедін»

Ключові слова: анкета, спільнота, оновлення, апдейт, адміністратор

Безліч лікарів звертається до нас із запитаннями, про створення/додавання організації на платформу «Аксемедін». Саме тому, ми написали для Вас цей матеріал, а також додали анкету, щоб Ви могли надати інформацію для створення сторінки Вашої організації швидко та зручно!
Заповніть, будь ласка анкету (усі поля відмічені «обов'язково»), що знаходиться внизу цього матеріалу та надішліть нам на пошту [email protected]! Створення Спільноти та надання адміністраторських повноважень — безоплатне.
Зображення до анкети просимо прикріпити до листа окремими файлами та вказати їхні назви в анкеті. Будь ласка, зважайте на вказані в анкеті розміри!

Просимо звернути увагу, що на платформі пройшов ряд оновлень. Так в організацій («Спільнот») з’явилися адміністратори – зареєстровані користувачі платформи з правом підтвердження учасників, які очікують приєднання. Тож, будь ласка, зазначте у відповідному полі анкети майбутніх адміністраторів (Інструкція для адміністраторів спільнот).

Також ми спробували відповісти на запитання, що можуть виникнути при створенні Спільноти.

- Хто може створити Спільноту мого лікувального закладу? Створити Спільноту може лише відповідний працівник Аксемедін. А ось надати нам анкету та інші необхідні документи для створення сторінки закладу може будь-який лікар, який працює у Вашій організації. Проте, зверніть увагу, що для підключення Адміністратора необхідне Клопотання, підписане керівником закладу.

- Що таке URL-адреса на платформіЦе остання частина посилання, яке відображається в адресному рядку. https://accemedin.com/organization/maph

- Що таке VIP-блок? VIP-блок – це загальна назва блоку, у якому буде представлене керівництво та адміністратор/и медичного закладу. Його заповнення є обов’язковим. Якщо фото не додане — буде відображатись графічна заставка (краще – фото). Зауважимо, що відображення на платформі осіб внесених до VIP-блоку — не обов'язкове. 

 - Що таке «обкладинка»? Обкладинка – це зображення, що буде на фоновій сторінці Вашої організації. Приклад:

- Пройшов тиждень, а мене не приєднали, що робити? – Звертаємо увагу, що відтепер відповідальними за підтвердження учасників є адміністратори, вказані в анкеті при створенні організації. Якщо у Вашої організації ще немає адміністратора, надішліть на електронну адресу [email protected] метод входу (логін — пошта чи номер телефону) зареєстрованого користувача, скан-копію Клопотання та повну назву організації. Детальна інформація Інструкція для адміністраторів спільнот.

Хочемо зауважити, що ми не можемо приєднувати учасників без підтвердження з боку Організації.

Завантажити анкету тут!

Додаткова інформація для створення Спільнот медичних асоціацій тут.

Спільнота буде додана впродовж 5 (п'яти) робочих днів, з моменту отримання повного пакета інформації.

У разі будь-яких труднощів звертайтесь на електронну пошту [email protected].

Промокод до матеріалу Як КНП автоматизувати набір балів БПР лікарями та забезпечити якість медичної послуги буде відправлено після отримання повного пакета документів на створення Спільноти.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Атестація лікаря: сертифікація, питання та ...
1 рік платформи лікарів №1
Як КНП автоматизувати набір балів БПР ліка ...
Переможці розіграшу "Аксемедін"
Чорний тиждень знижок в "Аксемедін"
Безперервний професійний розвиток: запитан ...
Презентація освітньо-інформаційної платфор ...