Модуль 1

Стартова сторінка: наша місія, мета і можливості

Що таке «Аксемедін» і які можливості він надає? Відповіді на ці та інші запитання представлені у відеоролику.

Модуль 2

Реєстрація

Щоб почати працювати з платформою, вам необхідно пройти реєстрацію. Як саме це зробити, ви дізнаєтеся, переглянувши відеоролик.

Модуль 3

Головна сторінка, портфоліо (+бали)

Вітаємо з успішною реєстрацією! Тепер, відвідуючи платформу «Аксемедін», ви будете потрапляти на головну сторінку. Що є на головній сторінці, як заповнити портфоліо і навіщо отримувати бали? Відповіді на ці та інші запитання дивіться у відеоролику.

Модуль 4

Опитування

Однією зі складових частин платформи є розділ «Опитування». Як саме з ним працювати, ви дізнаєтеся, переглянувши відеоролик.

Модуль 5

Матеріали

У розділі «Матеріали» ми розмістили найкращі статті та дослідження лідерів думок, міжнародні гайдлайни, локальні протоколи та багато іншої корисної інформації для лікарів. Для ефективної роботи з розділом пропонуємо вам ознайомитися з відеороликом.

Модуль 6

Навчальні курси

Для безперервного професійного розвитку лікарів платформа «Аксемедін» пропонує навчальні відеокурси, створені за новітньою системою microlearning. Детальніше про цей розділ ви дізнаєтеся, переглянувши відеоролик.

Модуль 7

Заходи

Розділ «Події» дає можливість кожному лікарю бути в курсі заходів у галузі та планувати свою присутність на медичних конгресах, семінарах, симпозіумах, виставках. Як саме ефективно працювати з цим розділом, ви дізнаєтеся, переглянувши відеоролик.

Модуль 8

Організації

Однією зі складових частин платформи є розділ «Організації». Як саме з ним працювати, ви дізнаєтеся, переглянувши відеоролик.

Модуль 9

AR

Платформа «Аксемедін» підтримує та впроваджує у свою роботу новітні технології. Саме тому ми запустили програму для вашого смартфону з доповненою реальністю (augmented reality, AR). Детальніше про програму ви дізнаєтеся, переглянувши відеоролик.