Огляд першого та другого днів семінару «Посилена рутинна вакцинація дітей віком до 1 року проти дифтерії-правця-кашлюку (DTP3) та поліомієліту (POL3), а також дітей у віці від 1 року до 6 років проти кору-паротиту-краснухи (MMR1 і MMR2)»

Дата публікації: 24.12.2020

Автори: Редакція платформи "Аксемедін"

Колеги! В період з 11 по 21 грудня на платформі «Аксемедін» у рамках семінару «Посилена рутинна вакцинація дітей віком до 1 року проти дифтерії-правця-кашлюку (DTP3) та поліомієліту (POL3), а також дітей у віці від 1 року до 6 років проти кору-паротиту-краснухи (MMR1 і MMR2)» відбулось чотири вебінари з питань вакцинації проти вищезазначених інфекційних захворювань.

У перший день семінару авторами вебінару були: Лапій Федір, Ірина Колеснікова та Анна Гільфанова. Було розглянуто питання епідситуації з вакциноконтрольованими інфекціями. Обговорювались загальні питання рівнів охоплення вакцинацією населення в Україні. Автори ознайомили глядачів із протипоказаннями до проведення вакцинації АКДП, КПК та проти поліомієліту. Мали змогу дізнатись, що існують справжні протипоказання до вакцинації та помилкові. На думку авторів, на сьогодні це дуже важливо знати для практичної діяльності лікаря. Цікавою була також інформація про одночасне введення різних вакцин та правила дотримання інтервалів між ними. Окрім відомого обов’язкового календаря щеплень було продемонстровано графік рекомендованих щеплень в Україні:

 

Переглянути запис вебінару першого дня можна тут: День 1. Посилена рутинна вакцинація дітей віком до 1 року проти дифтерії-правця-кашлюку (DTP3) та поліомієліту (POL3), а також дітей у віці від 1 року до 6 років проти кору-паротиту-краснухи (MMR1 і MMR2).

А також за посиланням https://accemedin.com/course/preview/146 можна пройти тестування, що стосується першого дня семінару.

Успішно склавши іспит, Ви отримаєте 3 бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 №446. Тестування містить 6 запитань за матеріалами вебінару. На проходження іспиту надається 3 спроби. Проходження тестування вважається успішним, якщо надано 70% правильних відповідей і більше.

У другий день семінару автори продовжували ділитись своїми знаннями щодо теми вакциноконтрольованих інфекцій. До авторів приєднався Юрій Степановський, який продовжив актуальну тему помилкових та справжніх протипоказань до проведення вакцинації. Також Федір Лапій розповів як правильно верифікувати інформацію щодо вакцинації з надійних доказових джерел.

Переглянути запис вебінару другого дня можна тут: День 2. Посилена рутинна вакцинація дітей віком до 1 року проти дифтерії-правця-кашлюку (DTP3) та поліомієліту (POL3), а також дітей у віці від 1 року до 6 років проти кору-паротиту-краснухи (MMR1 і MMR2)

За посиланням https://accemedin.com/course/preview/150 можна пройти тестування, що стосується другого дня семінару та, успішно склавши іспит, отримати ще 3 бали за критеріями нарахування балів БПР.

Про те, як після успішного проходження тестування отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Огляд третього та четвертого днів семінару ...
Актуально про COVID-19. Відповіді на запит ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. COVID-19 у дітей: особливо ...
COVID-19. Помилки року
ЗАПИС вебінару від Святослава Жерновнікова ...
ЗАПИС вебінару від Руслана Ткаченка "Інтен ...
ЗАПИС вебінару Тетяни Уманець "Позалікарня ...