ЗАПИС ВЕБІНАРУ: Посилена рутинна вакцинація дітей віком до 1 року проти дифтерії-правця-кашлюку (DTP3) та поліомієліту (POL3), а також дітей у віці від 1 року до 6 років проти кору-паротиту-краснухи (MMR1 і MMR2). День 3

Дата публікації: 21.12.2020

Автори: Редакція платформи "Аксемедін"

Ключові слова: вакцини, трансляція, запис, вакцинації

ТЕСТУВАННЯ ДО ВЕБІНАРУ: https://accemedin.com/course/preview/152

Колеги!

21 грудня о 16:00 на платформі «Аксемедін» відбудеться трансляція четвертого вебінару семінару «Посилена рутинна вакцинація дітей віком до 1 року проти дифтерії-правця-кашлюку (DTP3) та поліомієліту (POL3), а також дітей у віці від 1 року до 6 років проти кору-паротиту-краснухи (MMR1 і MMR2)».
Під час трансляції ви дізнаєтесь, що потрібно перевірити перед транспортуванням вакцини та в який термін потрібно доставити вакцину для виконання щеплення. Зокрема ознайомитесь із нюансами проведення вакцинальної сесії. Багатьом лікарям батьки дитини хоча б один раз ставили запитання щодо вакцини, на яке у спеціаліста не було відповіді. Ви маєте можливість поставити такі запитання спікерам 22 грудня у чаті до трансляції та дізнатися те, що вас цікавить.

Вебінар сертифіковано ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології». Найближчим часом буде опубліковано тестування, успішно склавши іспит до якого Ви отримаєте сертифікат із 3-ма балами за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Підсумки року COVID-19: по ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Медичні помилки в акушерст ...
Огляд першого та другого днів семінару «По ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Дискусія кардіолога і псих ...
ЗАПИС дев'ятого дня вебінарів міжсектораль ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ: Лікування COVID-19: що нов ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Медичні помилки: юридичний ...