ЗАПИС ВЕБІНАРУ: Четверте громадське обговорення «Зміни постанови про БПР»

Дата публікації: 11.12.2020

Автори: Редакція платформи "Аксемедін"

Ключові слова: вебінар, БПР, трансляція, запис, обговорення

Громадські обговорення «Зміни постанови про БПР», щодо Постанови КМУ №302 та Наказу №446 МОЗ. Під час трансляції Ви зможете ще більше дізнатися про зміни в БПР, які очікують на лікарів та про їхні позитивні наслідки. Спікери обговорять основні задачі змін для безперервного професійного розвитку медиків, які встановлюють вимоги до заходів та провайдерів БПР, умови їх внесення та виключення з відповідних переліків заходів та провайдерів, а також багато інших запитань, які цікавлять лікарів!

Модератор громадського обговорення:

Толстанов Олександр Костянтинович, проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П. Л. Шупика, д. мед. н., професор

Спікери:

Коньков Дмитро Геннадійович, секретар ГО «Українська асоціація медичних освітніх симуляційних технологій», професор Вінницького Національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Маменко МаринаГолова правління ГС «Українська Академія Педіатричних спеціальностей», д. мед. н., професор, декан педіатричного факультету НМАПО ім. Шупика

Попович Василь Іванович, д. мед. н., професор Івано-Франківського національного медичного університету, науковий консультант «Школи Доказової Медицини»

Щербінська Олена Станіславівна, Президент «Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів»

Буде цікаво та корисно!

Тож чекаємо вас 11 грудня о 15:00.

Власну думку щодо постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 302» Ви можете висловити тут.

Всі запитання, які Вас цікавлять щодо БПР, можна ставити у чаті трансляції. На деякі встигнуть відповісти спікери в прямому ефірі. На інші ж ми надамо відповіді на Першому міжнародному форумі медичного персоналу «Кадри вирішують все».

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Ключові моменти з вебінару професора Дубро ...
Умови участі у ІІІ міжнародній медичній мі ...
Сучасні підходи до лікування сепсису та се ...
Помилки в акушерстві: головне з виступу пр ...
COVID-19: відповіді професора Сергія Дубро ...
Погляд нефролога: яких помилок припускалис ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. «Медична помилка та відпов ...