ЗАПИС вебінару від Святослава Жерновнікова "Юридичний захист лікаря"

Дата публікації: 16.04.2020

Ключові слова: вебінар, захист лікаря

Дізнавайтесь більше потрібної та актуальної інформації про COVID-19 у новому навчальному курсі «Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)» від провідного інфекціоніста країни, доктора медичних наук, професора Ольги Голубовської. Курс сертифікований НМУ ім. О.О. Богомольця.

 
Дізнавайтесь багато потрібної практичної інформації щодо питань інфекційного контролю, зокрема з огляду на пандемію коронавірусної інфекції в новому навчальному курсі «COVID-19: Заходи з інфекційного контролю» від лікаря-епідеміолога, голови ГО «Інфекційний контроль в Україні», керівника Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрія Александріна. За цей курс Ви отримуєте Диплом Accemedin.

https://accemedin.com/course/preview/82

Фахівець з медичного та фармацевтичного права, адвокат-практик Святослав Жерновніков спеціально для платформи "Аксемедін" проведе власний вебінар, в якому будуть розглянуті гострі питання щодо правових засад практичної взаємодії лікаря і пацієнта в умовах надзвичайної ситуації.
Спільно зі спікером ми відповідатимемо на запитання лікарів у прямому етері та на питання, що були зібрані протягом першої та другої міжнародних медичних міжсекторальних онлайн-конференцій серії «Що робити з інфекцією COVID-19?» та першого вебінару спікера!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Бронхіальна астма в дітей. ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Медичні помилки (у розрізі ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Грип та COVID-19: «ідеальн ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ: Сезонна вакцинація проти г ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Відповіді на запитання лі ...
ЗАПИС екстреного включення з Ольгою Голубо ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Медичні помилки: юридичний ...