ЗАПИС вебінару від Андрія Александріна "10 запитань до влади та тестування ЗІЗ"

Дата публікації: 12.04.2020

Ключові слова: вебінар, COVID-19, Александрін, ЗІЗ

Дізнавайтесь більше потрібної та актуальної інформації про COVID-19 у новому навчальному курсі «Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)» від провідного інфекціоніста країни, доктора медичних наук, професора Ольги Голубовської. Курс сертифікований НМУ ім. О.О. Богомольця.
 
Дізнавайтесь багато потрібної практичної інформації щодо питань інфекційного контролю, зокрема з огляду на пандемію коронавірусної інфекції в новому навчальному курсі «COVID-19: Заходи з інфекційного контролю» від лікаря-епідеміолога, голови ГО «Інфекційний контроль в Україні», керівника Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрія Александріна. За цей курс Ви отримуєте Диплом Accemedin.

https://accemedin.com/course/preview/82

Андрій Александрін спеціально для платформи "Аксемедін" проведе другий власний вебінар, у якому розгляне практичні рекомендації та надасть відповіді на нові гострі запитання щодо індивідуального захисту лікарів, що знаходяться в контакті з пацієнтами з підозрою на COVID-19 в Україні та за її межами, та ставитиме їх владі, а також продемонструє роботу різних засобів індивідуального захисту, що представлені в Україні.
Спільно зі спікером ми відповідатимемо на запитання лікарів у прямому етері та на питання, що були зібрані протягом першої та другої міжнародних медичних міжсекторальних онлайн-конференцій серії «Що робити з інфекцією COVID-19?» та першого вебінару спікера!
Після завершення вебінару для всіх учасників буде доступна презентація спікера (у випадку її наявності) та запис цієї події.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. COVID-19: помилки року. По ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Оцінка душевного стану пац ...
Нові штами SARS-CoV-2: найголовніше з вебі ...
Відповіді Ольги Голубовської на питання ві ...
COVID-19: відповіді професора Сергія Дубро ...
Амбулаторний етап: як помилялись лікарі пе ...
Актуально про COVID-19. Відповіді на запит ...