ЗАПИС десятого дня вебінарів міжсекторального онлайн-марафону "Протидія COVID-19"

Дата публікації: 11.04.2020

Ключові слова: вебінар, COVID-19, Анчишкін, Погорелов

Дізнавайтесь більше потрібної та актуальної інформації про COVID-19 у новому навчальному курсі «Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)» від провідного інфекціоніста країни, доктора медичних наук, професора Ольги Голубовської. Курс сертифікований НМУ ім. О.О. Богомольця.
 
Дізнавайтесь багато потрібної практичної інформації щодо питань інфекційного контролю, зокрема з огляду на пандемію коронавірусної інфекції в новому навчальному курсі «COVID-19: Заходи з інфекційного контролю» від лікаря-епідеміолога, голови ГО «Інфекційний контроль в Україні», керівника Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрія Александріна. За цей курс Ви отримуєте Диплом Accemedin.
 
18:00 - Анатолій Анчишкін спеціально для платформи "Аксемедін" проведе другий власний вебінар, у якому будуть розглянуті практичні рекомендації та відповіді на нові гострі запитання щодо індивідуального захисту лікарів, що знаходяться в контакті з пацієнтами з підозрою на COVID-19 в Україні та за її межами.
 
19:00 - Олексій Погорелов спеціально для платформи "Аксемедін" проведе власний вебінар, у якому будуть розглянуті реалії та прогнози у справці між лікарями та журналістами в епоху пандемії COVID-19 в Україні та за її межами.
Спільно зі спікерами ми відповідатимемо на запитання лікарів в прямому етері та на питання, що були зібрані протягом першої та  другої сертифікованих міжнародних медичних міжсекторальних онлайн-конференцій серії «Що робити з інфекцією COVID-19?»!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Медичні помилки: юридичний ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Сепсис та септичний шок: т ...
ЗАПИС вебінару від Анатолія Анчишкіна "ЗІЗ ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Відповіді на запитання лі ...
Нові штами SARS-CoV-2: найголовніше з вебі ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. «Медична помилка та відпов ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Вплив COVID-19 на нервову ...