ЗАПИС дев'ятого дня вебінарів міжсекторального онлайн-марафону "Протидія COVID-19"

Дізнавайтесь більше потрібної та актуальної інформації про COVID-19 у новому навчальному курсі «Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)» від провідного інфекціоніста країни, доктора медичних наук, професора Ольги Голубовської. Курс сертифікований НМУ ім. О.О. Богомольця.

https://accemedin.com/course/preview/81

Дізнавайтесь багато потрібної практичної інформації щодо питань інфекційного контролю, зокрема з огляду на пандемію коронавірусної інфекції в новому навчальному курсі «COVID-19: Заходи з інфекційного контролю» від лікаря-епідеміолога, голови ГО «Інфекційний контроль в Україні», керівника Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрія Александріна. За цей курс Ви отримуєте Диплом Accemedin.

https://accemedin.com/course/preview/82

  • Троє активних спікерів із найактуальнішою інформацією!

Юрій Кучин спеціально для платформи "Аксемедін" проведе власний вебінар в якому буде розглянуто Інтенсивна терапія Коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).
Спільно зі спікером ми відповідатимемо на запитання лікарів в прямому етері та на питання, що були зібрані протягом першої та  другої сертифікованих міжнародних медичних міжсекторальних онлайн-конференцій серії «Що робити з інфекцією COVID-19?»!
Ольга Голубовська спеціально для платформи "Аксемедін" проведе власний вебінар, у якому буде розглянуто патогенетичні особливості, діагностику, лікування та профілактику коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).
Спільно зі спікером ми відповідатимемо на запитання лікарів в прямому етері та на питання, що були зібрані протягом Другої сертифікованої міжнародної медичної міжсекторальної онлайн-конференції «Що робити з інфекцією COVID-19? Від готовності до відповіді»! 

Ярослав Дзюблик спеціально для платформи "Аксемедін" проведе власний вебінар в якому буде розглянуто Пневмонія у хворих на COVID-19: особливості перебігу, діагностики та лікування.

 

Спільно зі спікером ми відповідатимемо на запитання лікарів в прямому етері та на питання, що були зібрані протягом першої та  другої сертифікованих міжнародних медичних міжсекторальних онлайн-конференцій серії «Що робити з інфекцією COVID-19?»!

 

 

  • Круглий стіл онлайн, у межах якого лікарі обговорюють різні питання та дискутують на важливі теми.
    Якщо хочете стати учасником — пишіть на [email protected] 
  • Перший тестовий запуск "відкритого мікрофона", де кожен лікар може виступити із власними думками протягом 2-3 хвилин. 
    Якщо хочете стати учасником — пишіть на [email protected]

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Вебінар від Ольги Голубовської "COVID-19. ...
Сергій Дубров: COVID-19. Помилки року. Час ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Медичні помилки: розбір з ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ: Діагностика, профілактика ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ: Сезонна вакцинація проти г ...
ЗАПИС вебінару Тетяни Уманець "Позалікарня ...
ЗАПИС ВЕБІНАРУ. Місце імуноглобулінів у лі ...