Accemedin.com вже у Telegram

Дата публікації: 17.05.2020

Ключові слова: соціальні мережі, Телеграм, Telegram, Соціальні мережі

Під час цьогорічного карантину, пов’язаного з пандемією, всі перейшли в режим онлайн: новини, замовлення їжі, серіали, концерти, зустрічі з друзями, чаювання з рідними, святкування днів народжень тощо.
Однак, не розвагами єдиними! Саме інтернет-простір став ще потужнішим місцем для дистанційного навчання та професійного вдосконалення. За цей час з’явилось багато нових форматів.
На платформі «Аксемедін» одним із найоперативніших способів отримання інформації став наш телеграм-канал.
Тут Ви першими можете дізнаватись про анонси медичних подій та реєструватись на них, заощаджуючи час, читати новини у сфері медицини, отримувати оперативну інформацію, посилання на актуальні статті та навчальні курси, а також – клінічні кейси, розіграші і багато чого іншого!
Також ми додали нову функцію – можливість додавання коментарів під дописами! Тому кожен лікар може висловити свою думку щодо тої чи іншої інформації.
Долучайтесь до нашого основного телеграм-каналу за посиланням: https://t.me/accemedin
А також ми створили окремий телеграм-бот спеціально для того, щоб Ви могли напряму ставити запитання, які Вас цікавлять, спікерам наших онлайн-подій (конференцій, вебінарів, форумів тощо).
Це можна зробити за посиланням: https://t.me/Accemedin_askbot.
Окрім того, спеціально до Першого міжнародного медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", який розпочнеться вже 22 травня, ми створили окремий телеграм-канал, щоб не перевантажувати Вас інформацією та кажучи простими словами – не бути «спамом». У цьому каналі Ви дізнаватиметесь найактуальнішу інформацію про форум, спікерів, програму, зможете ознайомлюватись із темами майстер-класів. А також під час самого заходу та після нього там відбуватимуться розіграші промокодів та доступів до ексклюзивного контенту платформи. Детальніше тут: https://t.me/acc_forum_20
Мабуть чи не найперше, чого нам довелося навчитися за час карантину: вміти жити онлайн та заощаджувати свій час. Тому отримуймо інформацію швидко і тримаймо руку на пульсі! Разом із Головною платформою лікарів!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Чат в Телеграмі відкрито!
Пакет "Аксемедін 50+" – це зручно
Безперервний професійний розвиток: запитан ...
Меморандум Аксемедін та Helsi підписаний
День Святого Валентина для лікарів
Чому платформа «Аксемедін» є ресурсом №1 с ...
Як створити навчальний курс на платформі « ...