Accemedin.com: триває третій рік безперервної професійної роботи над безперервним професійним розвитком лікарів України

Дата публікації: 12.05.2020

Автори: Редакція «Аксемедін»

Ключові слова: БПР, Аксемедін, онлайн освіта, аксемедін, бпр

У квітні 2018 р. в Києві розпочала роботу освітньо-інформаційна онлайн платформа для лікарів «Акселератор медичної інформації» — www.accemedin.com.

Доказовий та актуальний, якісний та збалансований медичний контент; зручність і своєчасність отримання свіжої та виваженої фахової інформації; чітка і комфортна траєкторія безперервного професійного розвитку (БПР) — у контекстах як процесу, так і сертифікації дистанційної післядипломної освіти (ПДО); залучення ключових лідерів професійної суспільної думки; вдалі сучасні інноваційні IT-рішення, що створюють для лікаря-практика можливість ведення на платформі власного особистого навчального портфоліо; найбільша серед усіх онлайн-ресурсів в країні кількість зареєстрованих лікарів-користувачів, — це далеко не повний сет чеснот, завдяки яким стартапу вдалося за перші півтора роки діяльності очолити українські «чарти» популярності та відвідуваності, упізнавання і згадувань лікарями з-поміж абсолютно усіх (як вітчизняних, так і зарубіжних) спеціалізованих онлайн-ресурсів для лікарів, представлених в Україні (за даними аналітичної компанії «Proxima Research», жовтень 2019 — див.: www.apteka.ua/article/518650).

Водночас: медико-соціальна відповідальність — передусім, а високо влучне реагування на найболючіші виклики сучасності — насамперед. Тому, ще задовго до будь-якого натяку на пандемію у світі і карантин в Україні, на платформі розпочалася напружена санітарно-просвітницька робота, спрямована на забезпечення якісного навчання та регулярного всебічного інформування українських лікарів щодо проблематики COVID-19. Так, вже з лютого 2020 р. для користувачів платформи accemedin.com стали доступними відповідні (сертифіковані балами БПР) навчальні онлайн-курси:

  • «Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19)» — від провідного інфекціоніста країни, завідувача кафедри інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця, професора О.А. Голубовської;
  • «COVID-19: Заходи з інфекційного контролю» — одного з провідних епідеміологів-практиків країни, керівника Національної експертної групи з інфекційного контролю А.В. Александріна.

А невдовзі (без спонсорської допомоги чи будь-якої іншого зовнішнього матеріального впливу, натомість за ідеологічної та організаційно-технічної підтримки МОЗ України, НАМН України, ФГМО України та ВООЗ) на платформі accemedin.com було проведено низку заходів, сертифікованих балами БПР:

  • дві Міжнародні медичні міжсекторальні екстрені онлайн-конференції під гаслом «Що робити з інфекцією COVID-19?»:
  1. «Демонстрація готовності» (13 березня 2020 р., 9 год. у форматі нон-стоп, 29 спікерів).
  2. «Від готовності до відповіді» (27 березня 2020 р., 7 год. у форматі нон-стоп: 21 спікер).
  • а також 17-денний Міжсекторальний онлайн-марафон для лікарів «Протидія COVID-19» у форматі циклу щоденних вебінарів (2-21 квітня 2020 р.; 17 днів — 23 вебінари).

Логічним завершенням квадриптиху онлайн-заходів платформи accemedin.com, присвячених протидії COVID-19, — а точніше, колегіальним поглядом на подальше постпандемічне майбуття, що охоплюватиме значно ширше коло медичних та соціальних проблематик, — має стати Перший міжнародний медичний онлайн-форум міжсекторальної взаємодії лікарів «Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланок», який розпочне роботу 22 травня 2020 р.

Попередньою програмою міждисциплінарного заходу передбачено участь багатьох десятків авторитетних спікерів з багатьох країн світу, а також багатьох десятків тисяч лікарів-практиків в якості професійної онлайн-аудиторії — https://accemedin.com/conference/331

Отже, «не тепер, то в четвер» пандемія мине, — натомість необхідність у якісному дистанційному БПР лікарів існуватиме вічно. Тому платформа accemedin.com висловлює глибоку вдячність своїм:

  • користувачам — за влучний фаховий вибір свого базисного освітнього онлайн-ресурсу та
  • партнерам — за продуктивну корисну співпрацю на теренах успішних БПР/ПДО лікарів;
  • а відповідно — радо закликає як перших, так і других до продовження, поглиблення і розширення планового та системного інформаційно-освітнього співробітництва, спрямованого на покращання якості медичного обслуговування народу України,
  • і звісно ж — гостинно запрошує до конструктивної співпраці нові зацікавлені сторони.

 

P.S. Нині accemedin.com не лише продовжує впевнено утримувати лідерські позиції у царині дистанційного БПР лікарів в Україні, але й активно рухається у бік відкриття та освоєння нових широких професійних горизонтів.

 

Тож приєднуйтеся, вельмишановні колеги! Адже разом — краще.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
НМУ підписав меморандум про співпрацю з «А ...
1 рік платформи лікарів №1
Accemedin.com вже у Telegram
Що таке «Аксемедін»?
Чорний тиждень знижок в "Аксемедін"
Дмитро Іванов про досвід діджиталізації на ...
AR – доповнена реальність із accemedin.com