НМУ підписав меморандум про співпрацю з «Аксемедін»

Дата публікації: 06.03.2020

Автори: Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

Ключові слова: Аксемедін, співпраця, меморандум, кну ім. богомольця, аксемедін

6 березня 2020 року в адміністративному корпусі  Університету перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор  Ю.Л.Кучин та генеральний директор української ІТ-платформи  для безперервного професійного розвитку лікарів «Аксемедін» (Акселератор Медичної Інформації) С.О.Сошинський  підписали меморандум про співпрацю.

«Аксемедін» є найбільшим інтернет-ресурсом з безперервного професійного розвитку (БПР) лікарів. Для власного безперервного професійного розвитку  його вже обрали 60 тисяч практикуючих лікарів з усіх регіонів України, більшість із них стали активними користувачами та безпосередніми учасниками платформи.

Понад 5500 одиниць освітнього контенту з доказової медицини та 1700 модулів новітніх україномовних модулів онлайн-курсів зібрано на «Аксемедін», створено можливість для лікарів автоматизовано передавати власне освітнє портфоліо до атестаційних комісій тощо. Співпраця НМУ з  «Аксемедін» дасть змогу підвищувати рівень безперервної професійної освіти лікарів для забезпечення їхньої конкурентоспроможності, самостійно обирати викладачів і потрібні їм курси, самим стати спікером онлайн-платформи, створивши свій курс лекцій.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Про пакет "Аксемедін 50+" та «підводні кам ...
Увага! Конкурс: виграйте доступ до будь-як ...
Що таке «Аксемедін»?
Переможці розіграшу "Аксемедін"
Accemedin.com: триває третій рік безперерв ...
Як створити навчальний курс на платформі « ...
Інструкція для адміністраторів спільнот