Про пакет "Аксемедін 50+" та «підводні камені» у системі БПР: анонс інтерв'ю

Дата публікації: 09.01.2020

Автори: Редакція «Аксемедін»

Ключові слова: БПР, пакет «Аксемедін 50+», бали бпр, бпр

Відомо, що 2020 рік є «перехідним» і трансформація БПР відбуватиметься за гібридною моделлю переходу до капітаційного фінансування: 71 905 лікарів отримають кошти, які вони зможуть на власний розсуд витратити на виконання вимог БПР, а для 50% лікарів тимчасово збережено систему розподілу путівок на навчальні цикли у закладах вищої та післядипломної освіти.

Та чи все зрозуміло і визначено у БПР лікарів у 2020 році? 

21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до «Положення про систему безперервного професійного розвитку лікарів». Ці зміни мали допомогти реалізувати таке:

  • МОЗу затвердити вимоги до заходів БПР, водночас зменшивши комерційний вплив та уникнувши конфлікту інтересів;
  • створити акредитаційну агенцію при МОЗ, яка мала би контролювати якість надання освітніх послуг БПР для медиків через верифікацію провайдерів БПР;
  • змінити принцип фінансування БПР. Якщо раніше кошти виділялися на утримання закладів та факультетів післядипломної освіти, які у 75% надавали послуги з БПР лікарів безоплатно, то за новим принципом  «гроші мають йти за вибором лікаря» на ті освітні заходи та до тих провайдерів БПР, які цікавлять конкретного лікаря та насправді покращують індивідуальну медичну практику.

Про «підводні камені» та зміни в системі БПР лікарів, а також про відтермінування впровадження пакету «Аксемедін 50+» на 1 квітня 2020 року через незавершеність законодавчої бази МОЗ – у новому інтерв’ю керівника платформи «Аксемедін» Сергія Сошинського вже найближчими днями на accemedin.com.Слідкуйте за оновленнями!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Атестація лікаря: сертифікація, питання та ...
UPD: Увага! Сертифікати!
Бали платформи «Аксемедін»
Які види співпраці пропонує лікарям «Аксе ...
Чорний тиждень знижок в "Аксемедін"
Презентація освітньо-інформаційної платфор ...
50 балів БПР за рік — крута атестація!