Які види співпраці пропонує лікарям «Аксемедін»?

Дата публікації: 26.09.2019

Автори: Савченко Володимир головний редактор онлайн-платформи accemedin.com

Ключові слова: Аксемедін, бпр лікарів, співпраця, аксемедін

За час підготовки нового номера дайджесту «Аксемедін» «Безперервний професійний розвиток лікарів» відбулося багато подій. Революційний наказ МОЗ №446 надав лікарям чудові можливості вибору напряму професійного розвитку. Більшість лікарів-практиків схвально відгукнулися про цей документ.

Які можливості з’явилися у лікаря, беручи до уваги нововведення?

Перше й головне. Обирати самостійно тих викладачів, які насправді підходять лікарю. Вже не треба ходити і вислуховувати непотрібні лекції, нав’язані навчальними планами задля навантаження викладачів. Не секрет, що у кожного досвідченого лектора своя методологія і свої секрети зосередження уваги аудиторії на важливих, на його погляд, речах. Залежно від рівня і специфіки діяльності одному лікарю більше подобається уважно слухати лектора, інший готовий разом із куратором розв’язувати складні випадки та вчитися на клінічних прикладах. У нашому новому номері дайджесту ми розповідаємо про курси, які найбільше підходять для педіатричної спеціальності: окремим курсам та їх авторам присвячені інформаційні сторінки. Гадаю, кожен лікар зможе знайти курси на свій смак.

Друге. Лікар може економити свій час та гроші на виїздах, часто далеких та дорогих. Адже ми подбали про це: наші спікери витратили свій час і приїхали до нашої студії, щоб зняти чудові відео, підготувати разом із професійними медредакторами методологічну основу курсів і поєднати все це в одну систему з поточною та кінцевою перевіркою знань. До речі, наша методологія — це ретельно продумана система, яка передає головні повідомлення спікера і допомагає засвоїти їх. Простий перегляд відео або прослуховування лекцій не може дати подібних результатів. Наші консультанти — це провідні вітчизняні та зарубіжні аналітики, психологи, педагоги, професійні лектори. Кожен із них сам пройшов декілька курсів і надав свої консультативні висновки.


Увага! Курс — це не лише прослуховування лекцій, а і самостійна робота лікаря з джерелами та поточними рекомендаціями.


Третє. Лікар може самостійно будувати свою професійну траєкторію і формувати власне професійне портфоліо. Визначаючи свою освітню діяльність, фахівець має чітко відповісти на запитання, для чого йому потрібне те чи інше наповнення. Більшість лікарів вважають, що навчання необхідне хіба що для атестації. Але насправді портфоліо у майбутньому буде мати суттєве значення у конкурентній боротьбі між спеціалістами за право практикувати у клініці. Багато хто скаже, що основну роль у виборі лікаря відіграє не портфоліо, а ефективність його роботи з пацієнтами. Можливо, і так, але роботодавець у першу чергу буде дивитися на об’єктивні дані, а це стажування і курси.

А тепер гарні новини для спікерів та викладачів.

Конкуренція — це головне, що дасть поштовх для розвитку викладача і нових можливостей викладання. Наша післядипломна освіта порівняно із західними інституціями дуже відстала від реалій сьогодення. Багато в чому розвиток лікаря відбувався хоча і системно, але формально, без будь-якого стимулу, окрім необхідності пройти атестацію. Отримані знання і навички лікарі часто належно не засвоювали та забували вже на початку клінічної практики.

«Аксемедін» пропонує лекторам і викладачам унікальні можливості та комплексні інструменти поширення своїх знань, підняття власного рейтингу серед професійної аудиторії і навіть отримання постійного доходу. Серед таких інструментів — пакетні пропозиції зі створення курсів разом із зрозумілою, виваженою і прозорою маркетинговою політикою. Викладач уже не обмежений територією, він може підкорити весь світ!

Які ж це інструменти? Всі курси ґрунтуються на багатоканальному відтворенні інформації. Звичайно, відео — це основний інструмент її подання, далі іде презентація. Презентація формується на основі простої схеми. Лектори — різні люди, і завдання в них відрізняються. Створювати курси лектори мають самостійно, ми надаємо тільки консультативну підтримку. До курсів обов’язково додають матеріали, які також ідуть як окремі одиниці та можуть бути публічні, або закриті промокодами, або платні. Залежно від завдань ми за допомогою різних інструментів маркетингу можемо акцентувати увагу на викладачі, темі курсу, окремих проблемних питаннях тощо. Все це підкріплює інформація у дайджесті та на соціальних сторінках, обговорення у групах і на конференціях.

Отже, робота проведена велика, але ми не зупиняємося і дивимося вперед. Нині ми починаємо співпрацювати з іноземними колегами у багатьох напрямах, оновлюємо і створюємо нові методології проходження курсів, розробляємо конкурси для активних учасників і користувачів платформи «Аксемедін» та робимо багато іншого.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Меморандум Аксемедін та Helsi підписаний
Безперервний професійний розвиток: запитан ...
День Святого Валентина для лікарів
Про пакет "Аксемедін 50+" та «підводні кам ...
Дмитро Іванов про досвід діджиталізації на ...
Створюй власне портфоліо для атестації раз ...
50 балів БПР за рік — крута атестація!