Інструкція та найпоширеніші запитання щодо верифікації лікаря та організації на головній платформі для лікарів accemedin.com

Дата публікації: 17.05.2019

Автори: Редакція «Аксемедін»

Ключові слова: Аксемедін, портфоліо, верифікація, як заповнити, аксемедін

Що потрібно для верифікації:

 1. Зареєструйтеся на accemedin.com.
 2. Заповніть особисте освітнє портфоліо державною мовою. Всі поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.*
 3. Натисніть на поле «Зберегти зміни» та дочекайтеся відповіді «Зміни збережено».
 4. Зайдіть до розділу «Спільнота» та знайдіть у списку свій медичний заклад чи асоціацію.
 5. Натисніть на піктограму установи/організації/закладу/асоціації.
 6. Натисніть на кнопку «Приєднатися» та дочекайтеся повідомлення «Очікує підтвердження».
 7. Ваш запит буде очікувати обробки Адміністратором. Після підтвердження у вас з’явиться повідомлення «Ви — учасник».
 8. Якщо вас не було підтверджено чи запит був відхилений, причини можуть бути такі:

            А. Неправильно заповнене особисте портфоліо лікаря, зокрема недержавною мовою.

Б. Ви обрали установу/організацію/заклад/асоціацію, до якої не належите.

В. Ви — не лікар.

Тож рекомендуємо перевірити зазначені моменти.

Що таке верифікація лікаря?

Верифікація — це перевірка правильності заповнення спеціальних форм ідентифікації лікаря на платформі на достовірність наданих даних щодо приналежності до лікарської спільноти.

Для чого потрібна верифікація лікаря?

Головна платформа для лікарів accemedin.com надає професійну медичну інформацію для безперервного професійного розвитку. У переліку умов до професійних медичних національних і світових джерел інформації зазначена необхідність ідентифікації лікаря. Для цього потрібно заповнити портфоліо та надати свої ідентифікаційні дані, які в подальшому перевіряють на рівні закладів охорони здоров’я.

Чому верифікація важлива?

Згідно з Наказом МОЗ №446 від 22.02.2019 «Деякі питання безперервного розвитку лікарів», обов’язкова умова атестації лікаря — надання ним особистого професійного портфоліо. У цьому документі мають бути особисті відомості лікаря та історія його навчання за системою БПР.

Поширені запитання щодо заповнення портфоліо та відповіді на них

 1. Як мені додати другу спеціальність? — Вкажіть її у розділі «Професійна діяльність» у полі «Спеціальність, за якою Ви працюєте».
 2. Як змінити основну спеціальність? — Зайдіть у розділ «Основні дані» та клікніть на поле «Основна спеціальність». Звертаємо вашу увагу, що ми надсилаємо цікаві новини та повідомлення відповідно до основної спеціальності лікаря.
 3. Як мені видалити власну сторінку? — Ви можете надіслати запит на [email protected] із логіном (номером телефону/електронної пошти, яку ви використовуєте для входження) тафотографію або скан-копію документа, що підтверджує особу, вказану на сторінці. У запиті напишіть «Видалити сторінку». Ваш запит буде розглянуто впродовж 30 днів.
 4. Я ввів/ввела адресу електронної пошти/номер телефону неправильно. Що робити? — Нічого. Якщо ці дані введені неправильно, то ви не зареєструєтеся на платформі, адже на пошту надходить лист для підтвердження, а на телефон — СМС.

Чи надає accemedin.com додаткові бонуси за верифікацію лікаря на платформі?

Так. Із accemedin.com на партнерських засадах співпрацює багато організацій, які надають верифікованим користувачам платформи багато додаткових бонусів і переваг.

Для чого необхідно належати до установи/організації/закладу/асоціації?

Один із головних етапів верифікації — підтвердження закладом або організацією, зареєстрованою на платформі accemedin.com, своїх працівників або членів. Таким чином підтверджується статус лікаря або працівника сфери охорони здоров’я і достовірність даних у портфоліо, які він надав.

Що робити, якщо в переліку на платформі немає установи/організації/закладу/асоціації, в якому лікарю необхідно пройти верифікацію?

Довести до відома керівництва закладу, установи або організації інформацію про необхідність реєстрації на платформі accemedin.com або самостійно заповнити форми та надати дані щодо своєї організації на електронну адресу [email protected] із назвою організації.
Детальна інформація UPD: Як створити організацію на платформі "Аксемедін"?

Де можна взяти форми для реєстрації установи/організації/закладу на accemedin.com?

Завантажити тут  або у матеріалі UPD: Як створити організацію на платформі "Аксемедін"?

Чи можна самостійно змінювати форму для реєстрації установи/організації/закладу: видаляти рядки або колонки?

Ні. Форму треба заповнити відповідно до вимог. Видалення окремих рядків або колонок призводить до неможливості її автоматичного завантаження на сайт. Ви можете відредагувати інформацію про організацію, надіславши листа на [email protected]

З якою періодичністю проходить верифікація лікарів?

Ми рекомендуємо Адміністраторам перевіряти список тих, хто очікує приєднання щонайменше раз на тиждень. Але саме Адміністратори та/чи керівництво вирішують як часто це відбувається.

Звертаємо вашу увагу: найближчим часом неверифікованим лікарям буде обмежено доступ до платформи. Неверифікований лікар матиме доступ до редагування портфоліо та до публічних матеріалів на платформі, а також можливість приєднання до організації. (Натепер публічні матеріали становлять 1,4% матеріалів платформи.)

* Ви можете перевірити правильність заповнення власного портфоліо. Якщо на вашій сторінці ви бачите вимогу «Внесіть особисті дані в портфоліо», радимо вам виконати її. Якщо цього завдання немає, значить, ви заповнили портфоліо правильно.

Запитання до матеріалу

Максимальна кількість балів, яку Ви можете отримати:

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Чорний тиждень знижок в "Аксемедін"
AR – доповнена реальність із accemedin.com
50 балів БПР за рік — крута атестація!
UPD: Як створити Спільноту на платформі "А ...
Бали платформи «Аксемедін»
Про пакет "Аксемедін 50+" та «підводні кам ...
1 рік платформи лікарів №1