«Постковідний синдром. Демонстрація готовності»: як це було

Дата публікації: 12.03.2021

Автори: Редакція платформи "Аксемедін"

Ключові слова: конференція, постковідний синдром, демонстрація готовності

11 та 12 березня відбувалася надважлива подія для української медичної спільноти! 

ІІІ Міжнародна медична міжсекторальна онлайн-конференція «Постковідний синдром. Демонстрація готовності» зібрала близько 50-ти провідних експертів із широкого кола медичних спеціалізацій.

Про актуальність конференції свідчать її результати – лише за перший день конференції онлайн-трансляцію переглянули більше 26 тисяч глядачів! Тож можна впевнено сказати, що завдяки платформі «Аксемедін» тисячі лікарів із різних куточків України змогли отримати найважливішу та найактуальнішу інформацію про COVID-19 з перших вуст!

Протягом 11 березня проходила перша секція конференції, що була присвячена темі постковідного синдрому, а 12 березня спікери ділилися своїм досвідом одного року боротьби з COVID-19

Відкривав конференцію «Постковідний синдром. Демонстрація готовності» Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов та інші поважні гості – Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, Президент НАН України Віталій Цимбалюк, професор Ольга Голубовська та професор Сергій Дубров.

Програма онлайн-конференції була вкрай насиченою: декілька десятків провідних експертів із різних галузей медицини представили свої інформативні та пізнавальні доповіді. Спікери розглядали особливості постковідного синдрому з точки зору інфекціоніста, анестезіолога, нефролога, імунолога, невролога, психіатра сімейного лікаря; надали практичні поради та рекомендації, розповіли про результати останніх досліджень.

Також глядачі конференції «Постковідний синдром. Демонстрація готовності» отримали ексклюзивну нагоду переглянути прем’єру першої серії документального фільму «VIRUS-19. Українські історії боротьби». Це – унікальний багатосерійний фільм за участі великої кількості відомих експертів та лікарів, які поділились власними історіями боротьби з пандемією. 

Особливу увагу було зосереджено на вакцинації та ставленні лікарів до неї. За результатами опитування, що проходило в межах конференції, переважна кількість лікарів (близько 95%) виступають за вакцинацію. Це підтверджує і популярний флешмоб #ялікарявакцинуюсь, якому був присвячений один із відеороликів, представлених на онлайн-конференції.

Нагадуємо, що лікарі, які зареєструвалися на подію та підтвердили свою присутність, отримають безкоштовний доступ до матеріалів конференції та тестування. У разі успішного проходження тестування (70% правильних відповідей і більше; на проходження іспиту надається 3 спроби) лікарі отримають сертифікат НУОЗУ ім. П.Л. Шупика та 10 балів БПР! Детальні умови участі для зареєстрованих і незареєстрованих глядачів можна переглянути за посиланням.

! ТЕСТУВАННЯ ТА МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ З’ЯВЛЯТЬСЯ НА ПЛАТФОРМІ У ПОНЕДІЛОК, 15 БЕРЕЗНЯ !

Також зверніть увагу на те, що на основі матеріалів конференції буде створено навчальний курс «Постковідний синдром». Тому стежте за оновленнями на платформі «Аксемедін», щоб не пропустити найважливіші оновлення!

Якщо ви хочете дізнатися про вихід курсу одним із перших, просимо вас надіслати заявку на участь у спільноті: «Постковідний синдром». Так ви отримаєте персональний лист, коли курс буде опублікований на платформі.

Дякуємо усім експертам за надзвичайно корисні та своєчасні доповіді, а глядачам – за інтерес, цікаві запитання і активну участь в обговореннях!


Матеріали та тестування для користувачів, які зареєструвалися та підтвердили участь під час конференції - https://accemedin.com/material/4285

Матеріали для користувачів, які не зареєструвалися або не підтвердили участь під час конференції - https://accemedin.com/material/4284

Тестування для користувачів, які не зареєструвалися або не підтвердили участь під час конференції - https://accemedin.com/course/preview/176

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
ЗАПИС Другого дня форуму Конференція "Стос ...
ЗАПИС. Фахова школа «Невідкладні стани. Вт ...
Відеозапис фахової школи «Діагностика та л ...
Доповідь суперзіркового гостя Форуму – Пол ...
Контроль над бронхіальною астмою: головне ...
Відеозапис фахової школи «Невідкладні стан ...
ЗАПИС Другого дня форуму Конференція Міжди ...