За три місяці Нацслужба здоров’я виплатила медзакладам понад 800 млн грн

Дата публікації: 12.09.2018

Автори: Міністерство охорони здоров'я України

Ключові слова: медзаклади, Нацслужба здоров’я України, «третя хвиля» укладання договорів

У вересні 150 медичних закладів, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, отримали оплату від Нацслужби здоров’я на суму 277,9 млн грн.

Ще 1 приватний заклад отримає оплату 18 033,50 грн після усунення неточностей в документах. Так само пізніше отримають виплати 10 комунальних медзакладів, які наразі не мають чинної ліцензії. Нацслужба здоров’я перерахує кошти, коли медзаклади поновлять свої ліцензії.

В загальному за три місяці, станом на 10 вересня, Нацслужба здоров’я виплатила закладам охорони здоров’я 809,9 млн грн за обслуговування пацієнтів.

Загалом уже 623 медичних заклади працюють з Національною службою здоров’я. З жовтня 2018 року на оплату Служби за тарифами перейдуть ще 389 комунальних медичних закладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри і терапевти. Медзаклади, які уклали договори з НСЗУ, обслуговують загалом 23 мільйони українців, з них понад 10 мільйонів уже обрали своїх лікарів.

В загальному за три місяці, станом на 10 вересня, Нацслужба здоров’я виплатила закладам охорони здоров’я 809,9 млн грн за обслуговування пацієнтів

Інші комунальні медзаклади, що надають первинну допомогу, мають підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року. З 2019 року всі комунальні заклади, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, будуть отримувати оплату за послуги від Нацслужби здоров’я за тарифами. Точні дати «третьої хвилі» укладання договорів Нацслужба здоров’я оголосить найближчим часом.

Нагадаємо, кожен третій українець уже обрав свого лікаря. У Харківській, Вінницькій та Полтавській областях декларацію про вибір лікаря підписав кожен другий житель.

ДЖЕРЕЛО

 

Запитання до матеріалу

Максимальна кількість балів, яку Ви можете отримати:

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Вчені розробили аналіз крові на біль
Подарувати частинку себе
596 медзакладів отримали оплату від Нацслу ...
Від коронавірусу видужали 5 тисяч людей
Нідерланди сприятимуть розвитку та модерні ...
Тривога матері впливає на мозок плода
Передова технологія «підсвічування» клітин ...