Від коронавірусу видужали 5 тисяч людей

Дата публікації: 12.02.2020

Автори: Відкриті джерела

Ключові слова: коронавірус, COVID-19, Diamond Princess

Сьогодні російські чиновники відзвітували про повне одужання двох китайців, хворих на COVID-19, яких лікували в Забайкаллі та Тюменській області. Загалом у світі повністю одужали 5030 хворих, у яких був підтверджений цей вірус. Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.


Лайнер Diamond Princess, на борту якого підтверджено 174 випадки захворювання коронавірусу, в тому числі у двох українців, перебуватиме на карантині в японському порту Йокогами до 19 лютого.

Найпершим хворим був 80-річний чоловік, якій зійшов на берег 3 лютого в Гонконгу. Коли 5 лютого судно прибуло в порт, влада спочатку перевірила три сотні осіб із 3711 на борту, поступово евакуйовуючи інфікованих в місцеві медичні заклади. Четверо пасажирів лайнера перебувають в реанімації на штучній вентиляції легень.

Крім пасажирів круїзного лайнера, у Японії виявили 28 випадків інфікування COVID-19, серед них вивезені літаками з Уханю японські громадяни. Декого з евакуйованих випишуть з карантину вже сьогодні.  

Премєр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив, що вони поширюють заборону на тих, хто подорожував у китайську провінцію Чжецзян. Досі заборона стосувалася пасажирів із провінції Хубей.

Наразі від вірусу померли 1116 людей, з них 1068 – у провінції Хубей.

ДЖЕРЕЛО 


Реєстрацію на першу екстрену міжнародну онлайн-конференцію «Що робити з інфекцією COVID-19? Демонстрація готовності» відкрито!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
МКХ-10 vs МКХ-11: зміни у класі F. Частина ...
В Європі стурбовані збільшенням числа діте ...
Про ліцензування лікарів можна запитати у ...
ВООЗ: Європа все ще перебуває на порозі шт ...
Уряд ухвалив розподіл коштів на первинну м ...
Перебіг та фактори ризику смертності дорос ...
Виявлений біомаркер агресивної форми раку ...