Зоряна Скалецька пообіцяла відверту розмову та спростування фейків

Дата публікації: 15.10.2019

Автори: Міністерство охорони здоров'я України

Ключові слова: МОЗ України, Зоряна Скалецька

Залишилося два дні, щоб задати запитання міністру охорони здоров’я Зоряні Скалецькій та новій політичній команді міністерства через facebook МОЗ. 17 жовтня 2019 року о 12 год. пані Скалецька відповість на запитання та коментарі в прямому ефірі на офіційній сторінці відомства.

Презентовано програму уряду, розпочато аудит роботи міністерства, Національного інституту раку, направлено перевірку до державного підприємства «Медичні закупівлі», Охматдиту, Центру ендокринної системи. Перерозподілено 1 млрд гривень, аби запобігти зупиненню фінансування первинної ланки та не допустити зупинку реформи охорони здоров’я.

Перші кроки нової команди викликали бурю емоцій та породили десятки фейків про згортання реформи, корупційні схеми, політичний тиск і переслідування державних службовців. Прийшов час поговорити та вщент зруйнувати фейки. 

«Я готова до відвертої розмови та намагатимусь відповісти на максимальну кількість питань, що стосуються результатів роботи міністерства за перший місяць, нашу стратегію і подальші кроки, актуальні та робочі питання. Лише правда і відвертість повернуть довіру до держави та викрити фейки», – говорить Зоряна Скалецька.

Залишайте ваші запитання в дописі на офіційній сторінці відомства у facebook, або надсилайте їх на електронну адресу комунікаційної команди міністерства охорони здоров’я [email protected].

ДЖЕРЕЛО

Запитання до матеріалу

Максимальна кількість балів, яку Ви можете отримати:

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Як і для чого реорганізовують Охматдит
Всесвітній день комара - World Mosquito Da ...
НЗСУ для первинної ланки
Поговоримо про імунітет
Як створити новий заклад надання ПМД
Південнокорейські вчені виділили 38 антиті ...
Клінічні випадки. Naegleria fowleri