Що таке «Аксемедін»?

Щороку 12 000 000 пацієнтів у світі гине від лікарських помилок. 93 країни не мають наукового потенціалу для впровадження БПР. Саме тому ми створили «Аксемедін».

Платформа accemedin.com — Accelerator of Medical Information («Акселератор медичної інформації») — освітньо-інформаційна онлайн-платформа.
«Аксемедін» — це власний кабінет лікаря, особисте освітнє портфоліо, велика кількість навчальних сертифікованих курсів, цікаві матеріали, важливі опитування та актуальні події.

Головна платформа лікарів рекомендує лікарям обирати саме ті навчальні курси, які розділені на модулі (інформаційні блоки/пазли) та мають структуру інтервальних повторень, що полегшує засвоєння інформації. Разом з accemedin.com лікар може будь-коли взяти паузу та повернутися до навчання у зручний час. На даний момент на платформі є курси,  які сертифіковані НМАПО імені П. Л. Шупика.

Універсальний вітчизняний відеоконтент навчальних курсів, розміщених на accemedin.com, формується за участі визнаних у медичному товаристві, авторитетних, ретельно підібраних лікарів-лекторів.

Саме унікальність контенту та методик із системою накопичення балів у accemedin.com дає змогу лікарю підтвердити здобуті знання, отримати сертифікат профільної асоціації та відчути користь від навчання.

Платформа accemedin.com допомагає лікареві у безперервному професійному розвитку, надаючи можливість щоденно отримувати та вдосконалювати необхідні знання, які одразу можна застосовувати на практиці. У підсумку — підвищується компетентність лікаря та покращується якість лікарської медичної допомоги.

Також accemedin.com зберігає персональний профіль лікаря, який формується під час проведення аналітичної оцінки знань щодо:

● клінічного досвіду;

● динаміки успішності навчання;

● здатності до передачі знань;

● ефективності засвоєння інформації;

● коефіцієнта збереження знань тощо.

Місія accemedin.com — створити всесвітній медичний інформаційний простір безперервного професійного розвитку лікарів із залученням інноваційних, хмарних, дистанційних та цифрових технологій.

Мета accemedin.com — забезпечити економію часу та зусиль понад 100 тисячам лікарів України та 3 мільйонам лікарів світу у процесі якісного сучасного безперервного професійного розвитку.

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
«Аксемедін»: деталі фундаментального оновл ...
Які види співпраці пропонує лікарям «Аксе ...
Чому платформа «Аксемедін» є ресурсом №1 с ...
Дмитро Іванов про досвід діджиталізації на ...
Бали платформи «Аксемедін»
Інструкція для адміністраторів спільнот
Інфекційна та інформаційна безпека. Відеоз ...