Чому платформа «Аксемедін» є ресурсом №1 серед лікарів?

Дата публікації: 09.10.2019

Автори: Редакція «Аксемедін»

Ключові слова: навчання лікарів, БПР, атестація, розвиток лікаря

1. Дослідження ProximaResearch, в якому взяли участь понад 16 000 респондентів визначило, що серед усіх спеціалізованих медичних інтернет-ресурсів  accemedin.com посідає перше місце.

2. На момент жовтня 2019 року на платформі зареєстровано 45 000 користувачів. Тепер ми впевнено можемо говорити, що ми «Найбільша платформа лікарів в Україні»

3. Ми Найзручніший спосіб БПР. Ми підписали понад 50 меморандумів з ключовими партнерами (асоціації, університети, заклади післядипломної освіти, медичні установи) щоб надати лікарю можливість обирати якісний український контент.

4. Платформа «Аксемедін» – це найпотужніша мережа лікарських портфоліо – вже 25 тис. лікарів створили свої. Ми надаємо можливість кожному лікарю заповнити Особисте освітнє портфоліо у форматі додатку 2 446 наказу МОЗ України. Також вже з нового року Ви зможете надсилати власне освітнє портфоліо в атестаційну комісію в режимі онлайн.

5. Ми перші, хто створив для вас "ГАРАНТОВАНИЙ пакет на 50 БАЛІВ" на 2020 рік із сертифікатами!

І це тільки тезисно, зараз розповімо детальніше!

Відповідно до Постанови КМ України №302 від 28.03.2018, Наказу МОЗ України №166 від 22.07.93, зареєстрованого в МЮ України 27.08.93 за №113, (із змінами, внесеними згідно з Наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019), проводиться безперервне професійне навчання лікарів та здійснюється об’єктивний контроль рівня їхньої кваліфікації.


«Аксемедін» (accemedin.com) — це найбільша українська освітня ІТ-платформа, створена для забезпечення безперервного професійного розвитку (БПР) та вдосконалення професійних компетенцій професіоналів сфери охорони здоров’я після здобуття ними вищої освіти у сфері охорони здоров’я. На ресурсі розміщений навчальний контент понад 20 професійних провайдерів наукового контенту.


Accemedin — Accelerator of Medical Information («Акселератор (прискорювач) медичної інформації») — створений винятково для професіоналів охорони здоров’я. 

Мета «Аксемедіна» — якісне безперервне вдосконалення професіоналізму українського лікаря задля підтримки його клінічних рішень. Навчання на «Аксемедіні» проходить за інтерактивною схемою, яка сприяє легшому засвоєнню інформації та уповільнює її забування. Міжнародна освітня модель адаптована для потреб сучасної спільноти лікарів України.

Для  БПР лікарів  існують різноманітні сервіси на платформі «Аксемедін», в межах партнерських відносин залучені: Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Харківська академія післядипломної освіти, Інститут післядипломної освіти Івано-Франківського медичного університету, Інститут післядипломної освіти Київського медичного університету ім. О.О. Богомольця, школа професійного розвитку Medical school та інші.

За результатами навчання на платформі «Аксемедін» лікарі створюють особисте освітнє портфоліо  сукупність задокументованих відомостей щодо персональних досягнень, проходження періодів підвищення кваліфікації, неформальної та інформальної освіти фахівців сфери охорони здоров’я у процесі безперервного професійного розвитку.

Також усі зареєстровані користувачі платформи «Аксемедін», відповідно до умов використання, мають пройти верифікацію за місцем основної роботи задля підтвердження особи професіонала та щоб унеможливити порушення законодавства (щодо розповсюдження інформації для працівників сфери ОЗ, персональних даних, реклами, основ законодавства системи ОЗ тощо).

Місце «Аксемедіна» в рейтингу спеціалізованих медичних інтернет-ресурсів

У дослідженні компанії «Проксіма Ресерч», згідно з даними проекту Promotest™, де підсумовані відомості 1-го півріччя 2019 року, за кількістю згадувань лікарів 17 спеціальностей із 25 міст України серед ТОП-20 спеціалізованих інтернет-ресурсів accemedin.com посідає перше місце.

Регіон

25 міст України

Період

Січень — червень 2019 р.

Інтернет-ресурс

Кількість згадувань у %

01. accemedin.com

18%

02. compendium.com.ua

14%

03. medprosvita.com.ua

10%

04. mif-ua.com

9%

05. umj.com.ua

8%

Формати безперервного професійного розвитку accemedin.com такі:

• навчальні та екзаменаційні тести;

• відеолекції, розділені на модулі (до 15 хвилин) в межах навчальних програм;

• протоколи лікування та клінічні випадки з інтерактивними елементами;

• спілкування з авторами матеріалів;

• рекомендації клінічного фармаколога (за потреби);

• статті та відеофрагменти авторських публікацій;

• медичні події та можливість участі в них тощо.

Під час навчання з accemedin.com лікар отримує бали, які дають йому можливість брати участь у створенні реєстру «ТОП-100 у медицині» та, власне, стати його лауреатом. Також лікар може обміняти  накопичені бали (навчальні) на сертифікований контент та на інші соціальні можливості (знижки на товари та послуги, потрібні лікарю у його повсякденному та професійному житті).

Навчальний контент accemedin.com опрацьовують команди «Бюро освітньої інформації» та креативного простору QInfinity guad, вдосконалюють вчені та викладачі профільних клінічних, педагогічних і психологічних кафедр кращих вишів України за сприяння професійних асоціацій лікарів (співавторів та рецензентів навчальних курсів), зважаючи на спеціалізовані моделі навчання дорослих на тлі успішного міжнародного досвіду.

Сергій Сошинський і ректор ХМАПО Олександр Хвисюк підписують меморандум про співпрацю 

В основі нової технології передавання знань у системі БПР лікарів мають бути принципи, які пропонує «Аксемедін»:

  • індивідуалізація освіти;
  • навчання на робочому місці (чи у зручному для лікаря місці);
  • ефективний пошук професійної інформації;
  • впровадження єдиного освітнього простору;
  • постійний комп’ютерний самоконтроль знань;
  • дистанційний початковий і завершальний контроль;
  • інформаційна децентралізація освіти;
  • впровадження логіки компетенцій;
  • створення, збереження та надсилання особистого освітнього портфоліо та автоматизованої атестації.

Долучайтеся до спільноти лікарів accemedin.com та професійно розвивайтесь!

Щоб дати відповіді на запитання до цього матеріалу та отримати бали,
будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть як користувач.

Реєстрація
Ці дані знадобляться для входу та скидання паролю
Пароль має містити від 6 символів (літери або цифри)
Матеріали з розділу
Аускультация легких – современная номенкла ...
Українська версія FRAX: створення та впров ...
Клінічне завдання. Зміни особистості. Діаг ...
Клінічний випадок. Гіперглікемічний стан у ...
Клінічне завдання. Хронічний біль у грудях ...
Клінічне завдання. Погіршення стану в післ ...
Клінічне завдання. Абдомінальний біль. Діа ...