Фахова школа «Невідкладні стани. Вторинна ланка»

Автори: Редакція «Аксемедін»
Лише для користувачів,які зареєструвалися до початку фахової школи та підтвердили присутність на ній.
Про курс

У зв’язку зі змінами законодавства в розрізі БПР, а також у зв’язку з валідацією онлайн контенту Центром тестувань МОЗ України — всі сертифікати за тестування та сертифіковані курси... (читати далі)


24 червня у межах II Міжнародного медичного Форуму міжсекторальної взаємодії лікарів «STOP INFECTIONS» пройшла фахова школа «Невідкладні стани. Вторинна ланка». У заході взяли участь десятки провідних експертів, які виступили із насиченими, цікавими, корисними та актуальними доповідями для лікарів. 

Звертаємо вашу увагу на те, що тестування доступне лише для учасників, які підтвердили свою присутність під час заходу, натиснувши відповідну кнопку на сторінці анонсу фахової школи!

Почесним науковим керівником Форуму виступила професор Ольга Голубовська, яка першою привітала учасників події. В межах фахової школи також відбулось пленарне засіданнями, спікерами якого стали представник CDC Умід Шарапов, професор Наталія Виноград, епідеміолог із США Михайло Фаворов та професор Ольга Голубовська.

Також в межах Фахової школи «Невідкладні стани. Вторинна ланка» свої доповіді представили Олександр Дзядзько (Республіка Білорусь), Франческо Неґро (Швейцарія), Сергій Дубров, Олександр Галушко та інші спікери.

На цій фаховій школі глядачі дізналися про:
-     інтенсивну терапію у разі COVID-19;
-     декомпенсацію ЦД у пацієнтів із коронавірусною хворобою;
-     особливості інтенсивної терапії у разі септичного шоку;
-     підходи до лікування менінгококової інфекції у дітей;
-     менеджмент хронічного гапетиту D та інше.

Захід сертифіковано НМУ імені О.О. Богомольця відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446. Тестування містить 25 запитань за матеріалами фахової школи. Після успішного проходження тестування (70% правильних відповідей і більше; на проходження іспиту надається 3 спроби) Ви отримаєте сертифікат та 10 балів БПР.

Захід проходив 24.06.2021, саме ця дата зазначена в сертифікаті!

Про те, як після успішного проходження тестування отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/4137

Ознайомитись із деталями Форуму можна за посиланням https://accemedin.com/conference/413

Програма курсу
  1. COVID-19 і розсіяний склероз
  2. Інфекційно-токсичний шок у клініці інфекційних хвороб: погляд анестезіолога
  3. Септичний шок у дітей
  4. Септичний шок. Особливості інфузійної терапії пацієнтів у ВАІТ
  5. УЗД легень в діагностиці та веденні пацієнтів з СOVID-19
  6. Іспит
Автори курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
Без сертифіката
Тривалість проходження
85 хвилин