Тестування з форуму: конференція "Стосується всіх"

Автор: Редакція «Аксемедін»
Про курс

Науково-практична конференція «Стосується всіх», що пройшла в межах Першого медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", пропонує до розгляду цілий ряд важливих тем, які викладені авторитетними фахівцями галузі. Матеріали будуть корисними лікарям усіх спеціальностей, адже вони справді «стосуються всіх».

Це цілий блок проблемних тем, які «продиктовані» викликом часу – пандемією COVID-19, карантином, посиленою увагою до вірусології та епідеміології.

Захід увібрав у себе новітню інформацію про доцільну та своєчасну діагностику COVID-19; проблемні питання лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією; роль телемедицини у боротьбі з пандемією COVID-19; особливості медичної взаємодії у період пандемії.

Кожному лікареві потрібно і корисно знати про сучасні підходи до антибіотикотерапії інфекцій дихальних шляхів; про вплив харчування на захворюваність та перебіг вірусних інфекцій; про таку важливу роль лабораторної медицини в умовах інфекційних спалахів; про дистанційний моніторинг стану здоров’я осіб, які перебувають на карантині, тощо.

Конференцію сертифіковано НМУ ім. О.О. Богомольця. Після успішного проходження тестування Ви отримаєте сертифікат на 5 балів БПР.

Як після успішного складення іспиту отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

 

Актуальні навчальні курси:

Програма курсу
  1. Тестування з форуму: конференція "Стосується всіх"
  2. Іспит
Автор курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
З сертифікатом
Тривалість проходження
533 хвилин