Тестування з форуму: конференція "Стосується всіх"

Автори: Редакція «Аксемедін»
Про курс

Науково-практична конференція «Стосується всіх» пройшла в межах Першого медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", що відбувався 22-23 травня 2020 року.

Конференція пропонує до розгляду цілу низку важливих тем, які викладені авторитетними фахівцями галузі. Матеріали будуть корисними лікарям усіх спеціальностей, адже теми справді актуальні і «стосуються всіх».

Зокрема серед матеріалів — цілий блок проблемних питань, які «продиктовані» викликом часу – пандемією COVID-19, карантином, посиленою увагою до вірусології та епідеміології.

Захід увібрав у себе новітню інформацію про доцільну та своєчасну діагностику COVID-19; проблемні питання лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією; роль телемедицини у боротьбі з пандемією COVID-19; особливості медичної взаємодії у період пандемії.

Окрім того, кожному лікареві потрібно і корисно знати про сучасні підходи до антибіотикотерапії інфекцій дихальних шляхів; про вплив харчування на захворюваність та перебіг вірусних інфекцій; про таку важливу роль лабораторної медицини в умовах інфекційних спалахів; про дистанційний моніторинг стану здоров’я осіб, які перебувають на карантині, тощо.

Список усіх спікерів та детальну програму конференції Ви можете переглянути тут.

Конференцію сертифіковано НМУ ім. О.О. Богомольця відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

Тестування містить 15 запитань за матеріалами конференції. 
Після успішного проходження тестування (70% правильних відповідей і більше; на проходження іспиту надається 3 спроби) Ви отримаєте сертифікат на 5 балів БПР.

Про те, як після успішного складення іспиту отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

Перейти до сторінки події

 

Актуальні навчальні курси:

Програма курсу
  1. Тестування з форуму: конференція "Стосується всіх"
  2. Іспит
Автори курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
З сертифікатом
Тривалість проходження
533 хвилин