Тестування з форуму: конференція "Міждисциплінарна взаємодія"

Автори: Редакція «Аксемедін»
Про курс

Науково-практична конференція «Міждисциплінарна взаємодія» проходила в межах Першого медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", що відбувався 22-23 травня 2020 року.

Конференція пропонує до розгляду цілий ряд важливих тем, які викладені авторитетними фахівцями галузі. Вони будуть корисними лікарям різних спеціальностей у клінічній практиці, зокрема у веденні пацієнтів з інфекційними захворюваннями.

Зокрема серед матеріалів конференції:

- Цілий блок проблемних тем, «продиктованих» викликом часу – пандемією COVID-19 (ураження нирок у пацієнтів з коронавірусною інфекцією; COVID-19 та печінка; досвід лікарів первинної медичної допомоги у протидії поширенню COVID-19).

- Фахово розкриті теми з педіатрії (гострі вірусні бронхіти у дітей; бронхіоліти у дітей; гіпертрансаміназемія у дітей).

- Нова вузькоспеціалізована інформація з ендокринології (особливості лікування різноманітних патологій молочної залози, високодиференційованих форм раку щитоподібної залози, симультанні операції у пацієнтів з ендокринною патологією) та багато інших корисних для лікарів матеріалів.

Список усіх спікерів та детальну програму конференції Ви можете переглянути тут.

Конференцію сертифіковано НМУ ім. О.О. Богомольця відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

Тестування містить 15 запитань за матеріалами конференції. 
Після успішного проходження тестування (70% правильних відповідей і більше; на проходження іспиту надається 3 спроби) Ви отримаєте сертифікат на 5 балів БПР.

Про те, як після успішного складення іспиту отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

Перейти до сторінки події

 

Актуальні навчальні курси:

Програма курсу
  1. Тестування з форуму: конференція "Міждисциплінарна взаємодія
  2. Іспит
Автори курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
З сертифікатом
Тривалість проходження
501 хвилин