Тестування з форуму: конференція "Міждисциплінарна взаємодія"

Автор: Редакція «Аксемедін»
Про курс

Науково-практична конференція «Міждисциплінарна взаємодія», що проходила в межах Першого медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", пропонує до розгляду цілий ряд важливих тем, які викладені авторитетними фахівцями галузі. Вони будуть корисними лікарям різних спеціальностей у клінічній практиці:

- Цілий блок проблемних тем, «продиктованих» викликом часу – пандемією COVID-19 (ураження нирок у пацієнтів з коронавірусною інфекцією; COVID-19 та печінка; досвід лікарів первинної медичної допомоги у протидії поширенню COVID-19).

- Матеріали містять фахово розкриті теми з педіатрії (гострі вірусні бронхіти у дітей; бронхіоліти у дітей; гіпертрансаміназемія у дітей).

- Тут ви маєте змогу дізнатися багато нового з ендокринології (про особливості лікування різноманітних патологій молочної залози, високодиференційованих форм раку щитоподібної залози, про симультанні операції у пацієнтів з ендокринною патологією) та ознайомитися з іншими корисними для лікарів матеріалами.

Конференцію сертифіковано НМУ ім. О.О. Богомольця. Після успішного проходження тестування Ви отримаєте сертифікат на 5 балів БПР.

Як після успішного складення іспиту отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

 

Актуальні навчальні курси:

Програма курсу
  1. Тестування з форуму: конференція "Міждисциплінарна взаємодія
  2. Іспит
Автор курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
З сертифікатом
Тривалість проходження
501 хвилин