Тестування з форуму: конференція "Вторинна ланка"

Автори: Редакція «Аксемедін»
Про курс

Науково-практична конференція «Вторинна ланка» проходила в межах Першого медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", що відбувався 22-23 травня 2020 року. 

Конференція пропонує до розгляду цілий ряд важливих тем, які викладені авторитетними фахівцями галузі. Вони будуть корисними лікареві вторинної ланки у його клінічній практиці.

Зокрема серед матеріалів конференції:

- Цілий блок проблемних тем, «продиктованих» викликом часу – пандемією COVID-19 (особливості перебігу коронавірусної хвороби у дітей; COVID-19 та астма; актуальні питання перебігу вагітності та пологів у жінок з COVID-19 тощо).

- Матеріал містить велику кількість фахово розкритих тем з акушерства та гінекології (тяжкі інфекційні післяпологові захворювання; практика невідкладних станів у підлітковій гінекології; діагностика передракових станів шийки матки, асоційованих з папіломавірусною інфекцією; актуальні питання супроводу вагітних з ВІЛ/СНІДом тощо).

- Тут Ви маєте змогу дізнатися багато нового з вірусології та інфекційних хвороб (герпесвіруси, інфекції сечової системи, діагностика нейроінфекцій, екстрапанкреатична інфекція, гемотрансмісивні інфекції, інфекційно-запальні ускладнення після риносинуситів, кон’юнктивіти та кератокон’юнктивіти тощо).

- А також — правила організації протиепідемічних заходів в осередках COVID-19, які будуть актуальними не тільки щодо цієї пандемічної інфекції, а для інших інфекцій; професійні захворювання медичних працівників, ексклюзивні клінічні кейси та багато іншого!

Список усіх спікерів та детальну програму конференції Ви можете переглянути тут.

Конференцію сертифіковано НМУ ім. О.О. Богомольця відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

Тестування містить 15 запитань за матеріалами конференції. 
Після успішного проходження тестування (70% правильних відповідей і більше; на проходження іспиту надається 3 спроби) Ви отримаєте сертифікат на 5 балів БПР.

Про те, як після успішного складення іспиту отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

Перейти до сторінки події

 

Актуальні навчальні курси:

Програма курсу
  1. Тестування з форуму: конференція "Вторинна ланка"
  2. Іспит
Автори курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
З сертифікатом
Тривалість проходження
536 хвилин