Тестування з форуму: конференція "Вторинна ланка"

Автор: Редакція «Аксемедін»
Про курс

Науково-практична конференція «Вторинна ланка», що проходила в межах Першого медичного онлайн-форуму міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", пропонує до розгляду цілий ряд важливих тем, які викладені авторитетними фахівцями галузі. Вони будуть корисними лікареві вторинної ланки у його клінічній практиці:

- Цілий блок проблемних тем, «продиктованих» викликом часу – пандемією COVID-19 (особливості перебігу коронавірусної хвороби у дітей; COVID-19 та астма; актуальні питання перебігу вагітності та пологів у жінок з COVID-19 тощо).

- Матеріал містить велику кількість фахово розкритих тем з акушерства та гінекології (тяжкі інфекційні післяпологові захворювання; практика невідкладних станів у підлітковій гінекології; діагностика передракових станів шийки матки, асоційованих з папіломавірусною інфекцією; актуальні питання супроводу вагітних з ВІЛ/СНІДом тощо).

- Тут Ви маєте змогу дізнатися багато нового з вірусології та інфекційних хвороб (герпесвіруси, інфекції сечової системи, діагностика нейроінфекцій, екстрапанкреатична інфекція, гемотрансмісивні інфекції, інфекційно-запальні ускладнення після риносинуситів, кон’юнктивіти та кератокон’юнктивіти тощо).

- А також — правила організації протиепідемічних заходів в осередках COVID-19, які будуть актуальними не тільки щодо цієї пандемічної інфекції, а для інших інфекцій; професійні захворювання медичних працівників, ексклюзивні клінічні кейси та багато іншого!

Конференцію сертифіковано НМУ ім. О.О. Богомольця. Після успішного проходження тестування Ви отримаєте сертифікат на 5 балів БПР.

Як після успішного складення іспиту отримати сертифікат із правильними персональними даними (адже він генерується лише 1 раз), читайте за посиланням: https://accemedin.com/material/2114.

 

Актуальні навчальні курси:

Програма курсу
  1. Тестування з форуму: конференція "Вторинна ланка"
  2. Іспит
Автор курсу
Редакція «Аксемедін»
Складність курсу
Середня
Наявність сертифіката
З сертифікатом
Тривалість проходження
536 хвилин